Plandeki samochodowe sprzedaż w Poznaniu

Witamy na stronie internetowej firmy Best-Plan, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości wyrobów na bazie tkanin PCV.

Produkujemy m.in. banery, namioty, plandeki i pokrowce samochodowe. Drukujemy również reklamy na plandekach. Siedziba firmy znajduje się w Dobieżynie niedaleko Poznania. Nasza firma działa na terenie całego kraju.

Podstawową działalnością jest produkcja, sprzedaż i serwis plandek samochodowych. Wytwarzamy plandeki do samochodów ciężarowych, dostawczych, do naczep i przyczep.

  • plandeki samochodowe;
  • plandeki przyczepowe;
  • naprawa plandek;
  • banery reklamowe;
  • namioty;
  • markizy;

Wśród naszych produktów są też plandeki okryciowe stosowane w budownictwie i rolnictwie.
Zamów powyższe usługi już teraz, a zapewniamy, że się nie zawiedziesz. Zlecenia realizujemy szybko i solidnie. Ceny przez nas proponowane są bardzo atrakcyjne. Wszystkich odwiedzających tę stronę zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne banery reklamowe i reklama na plandekach

Wykonujemy każdy projekt reklamy graficznej. Zamieszczamy ją na naszych produktach i nie tylko. Wykonujemy właściwie każdy rozmiar grafiki od druku małoformatowego po wielkoformatowy. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, korporacyjnymi i z instytucjami.

Sprzedajemy także banery bez nadruku. Wykonujemy wiele rodzajów nadruków, poczynając od drobnych, a na wielkoformatowych kończąc.

Zajmujemy się również grafiką reklamową, a mianowicie drukowaniem reklam na plandekach oraz bezpośrednio na pojazdach. Produkujemy banery reklamowe, na których zamieszczamy zamówione nadruki.

Producent namiotów

Wytwarzamy także namioty wielofunkcyjne oraz stelaże pod namioty i stelaże pod plandeki. Wykonujemy różnego rodzaju markizy oraz kotary.

Używamy najlepszej jakości materiałów PCV wytwarzanych przez renomowane firmy MEHLER oraz SIOEN, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość wszystkich naszych produktów.

Jeśli prowadzisz działalność handlową i uczestniczysz w różnego rodzaju targach i prezentacjach, lub takie przedsięwzięcia organizujesz zamów nasze namioty ze stelażami.

Stabilna i mocna konstrukcja, estetyka wykonania i łatwość instalacji to gwarancja Twojego sukcesu.